Doya Doya Samos

From the Blog


balayi icin en guzel tatil rotalari 700x350 - Balayı İçin En Güzel Tatil Rotaları

Balayı İçin En Güzel Tatil Rotaları

Evlilik planı yapan çiftlerin en büyük ve heyecanlı sorunlarından biridir balayı tatilinde nereye gideceklerine karar vermek. Son yıllarda çiftler balayında alternatif rotaları tercih etmektedir.

Yunan Adaları

Yunan Adaları tatil için oldukça huzurlu bir seçenek olabilir. Her adanın kendine has özellikleri olması dolayısıyla, oldukça çok seçeneğiniz var. Balayınızın deniz, müthiş yemekler, huzurlu tatil ve doğa ile iç içe olmasını istiyorsanız, bizce Yunanistan turlarına kesinlikle göz atmalısınız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz Yunan Adaları yazımızı okuyabilirsiniz.

BALİ

  Son yıllarda en çok tercih edilen balayı rotalarının başında Endonezya’nın Bali adası gelmektedir. Endonezya’da 17.500 ada bulunmakta ve Bali bunlardan biri ve turistler tarafından en çok tercih edilenidir. Bali adası, hem muhteşem bir deniz ile doğa tatili yapmak isteyen hem de adanın ıssız yerlerini gezmek, keşfetmek ve tropikal yolculuğa çıkmak isteyen çiftlerin tercihi olmalıdır.

FİLİPİNLER

  Filipinler, balayında tüm dünya gerçekliklerinden uzaklaşmak isteyen çiftlerin tercihleri arasında yer alıyor. Eğer hem ıssız, keşfedilmemiş yerlerde denizin, güneşin tadını çıkarayım kimsecikler olmasın hem de sıkıldığımda da kalabalığa karışabileyim, biraz da gezeyim diyen çiftler için ideal bir tatil olabilecek balayı rotasıdır.

TAYLAND / PHİ PHİ ADASI

  Tayland son yıllarda en popüler balayı rotaları arasında yer almaktadır. Ada muhteşem doğası, tropikal özelliği, tertemiz koyları, keşfedilmeyi bekleyen tüm güzellikleriyle çiftlerin ilgisini çekmektedir. Filmlere de konu olan adanın popülerliği her geçen gün daha çok artmaktadır. Tayland’a gidilecek en ideal aylar ise Ocak, Şubat ve Mart aylarıdır.

ZANZİBAR / TANZANYA

  Balayında romantizmi, farklı bambaşka deneyimlerle de birleştirmek isteyen çiftlerin tercihleri arasında Zanzibar adası yer almaktadır. Zanzibar adası, Tanzanya’ya bağlı özerk bir ada konumundadır. Adada Hint okyanusunun en güzel turkuazında yüzebilir, adanın muhteşem deniz mahsulü yiyeceklerini tadabilir ve hiç unutamayacağınız gün batımlarına şahit olabilirsiniz.

MALDİVLER

  Her sene evlilik planı yapan çiftlerin balayı rotalarına farklı tercihler gelse de Maldivler hiç değişmeyen seçenekler arasında yer almaktadır. Maldivler 1.200 adadan oluşmakta ve tüm adaların Hint Okyanusu’nun dört bir yanına dağıldığı söylenebilir. Maldivler; sakin, masmavi bir deniz, tatil, bembeyaz kum ve muhteşem güneş ile tropikal keşif yapmak isteyen çiftlerin tercih ettiği rotalar arasındadır.

Ziyaretçi Puanlarımız
[Total: 1 Average: 5]

Have your say